Nieuws

update Fusie nieuws / ontwikkelingen in de media.

In dit bericht geven wij een update van het nieuws van de afgelopen weken. Het NHD  (met name journalist Arie Bergwerf) doet regelmatig verslag van de ontwikkelingen in de politiek mbt de fusie Langedijk – HHW. Alkmaar houdt de ontwikkelingen nauwlettend in de gaten.

Belangrijkste items zijn:

1. dat het verzamelen van de handtekeningen voor de petitie “ik wil naar Alkmaar” zal worden beeindigd. De laatste mogelijkheid om de petitie te ondertekenen is zaterdag 23 november in de Oostwal van 11.00 tot 16.00 uur.

2. Het Dorpsplatform Sint Pancras zal stoppen. Het dorpsplatform is het officieel vanuit de gemeente Langedijk ingestelde overlegorgaan tussen het college en de burgers van Sint Pancras. Niet te verwarren met de Dorpsraad, wat een zelfstandig opgezette stichting is.

Hieronder treft u een aantal links naar de artikelen vanaf oktober 2019.

Officieel protest Alkmaar tegen opnemen Sint Pancras in fusie met Heerhugowaard –>

College van Alkmaar blijft nog even af van fusie buren –>

Raad Alkmaar mag gewenste methode kiezen voor inlijven Pancras en Koedijk –>

Wethouder van Langendijk gaat kosten van fusie met Heerhugowaard beter in beeld brengen –>

’Experiment met bestuur Sint Pancras en Koedijk’ –>

Raad Alkmaar unaniem tegen experimenteer-idee voor Sint Pancras –>

Column Chris Aalberts: Lekker fuseren –> aanrader om te lezen!

Petitie in Sint Pancras stopt 23 november: ’Ruim 60 procent heeft getekend’ –>

Dorpsplatform Sint Pancras is ter ziele –> Let op, dus niet de Dorpsraad !

Reactienota op het herindelingsontwerp van gemeente Langedijk en Heerhugowaard  –>
(Werkgroep fusie van de Dorpsraad Sint Pancras)

 

Deel dit op Social Media

Meer nieuws uit Sint Pancras

Lid worden

Voor een klein bedrag van 8 euro per jaar bent u al lid van Dorpsraad Sint Pancras. Met uw hulp kunnen wij een nog belangrijker klankbord worden voor alle inwoners van ons prachtige dorp.